Kontakt: dostupnosť, dodanie, objednávky, ... +421 948 886 011

Prikrývky

Položky 1 - 60 z 99

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 1 - 60 z 99

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Prikrývku je možné používať aj bez obliečky. Výhodou prikrývky je tiež jej ľahká údržba - pravidelne ju vetrajte a pretrepávajte, v prípade potreby ju môžete jednoducho vyprať v automatickej práčke pri nízkej teplote.

Unikátna kolekcia prikrývok pre dospelých. Neuveriteľne mäkké, neobvykle útulné, priam luxusné prikrývky pre ženy a pre mužov, ktoré zmenia Vašu posteľ alebo pohovku na nepoznanie a prinášajú domov luxus a eleganciu.

Prikrývka je ideálna ako podložka na cvičenie alebo prikrývka na popoludňajšie zdriemnutie či chladný večer s dobrou knihou a nielen to... Táto obojstranná prikrývka s dizajnovou potlačou je veľmi mäkká, vysoko kvalitná a certifikovaná.

V strede je naplnená antialergickou výplňou, ktorá dáva príjemné teplo. Starostlivo a precízne ručne vyrábaná prikrývka je z najlepších certifikovaných materiálov. Vďaka vynikajúcej kvalite možno prať v práčke na nízkej teplote bez strachu z poškodenia. Dodávame zabalené v obale, hodí sa ako štýlový a netradičný darček pre ňu alebo pre neho. K prikrývke si môžete vybrať vankúš v rovnakej farbe.

- antialergická výplň
- možno prať v práčke
- mäkká na dotyk
Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info
x