Kontakt: dostupnosť, dodanie, objednávky, ... +421 948 886 011

Sedacie vaky

Položky 1 - 60 z 196

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Položky 1 - 60 z 196

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Sedací vak či vrece sú obľúbeným a trendovým spôsobom ako doplniť zariadenie Vašej domácnosti, firmy, baru, alebo aj spoločenskej akcie. Ich využitie je naozaj všestranné a kreatívne. Sú ľahké, prenosné a skladné. Sedačky a kreslá zaberajú veľa miesta a limitujú priestor v miestnosti. S vakmi to nehrozí. Ak napríklad potrebujete v byte viac priestoru, jednoducho sedací vak odnesiete do inej izby, schováte v úložnom priestore postele či šatníku. Ak očakávate početnejšiu návštevu, stačí vaky znova rozložiť. So sedacím vakom možno relaxovať na záhrade, bez obáv z poškodenia alebo zašpinenia sedacieho vaku.

Sedacie vaky sú obľúbené po celom svete a ich popularita stále narastá, a to práve vďaka tomu, že sú veľmi pohodlné. Sú mäkké, pretože sú naplnené malými mäkkými polystyrénovými guličkami z tvrdeného a expandovaného polystyrénu, ktoré je možné podľa potreby do vaku dopĺňať alebo z neho vybrať a spĺňajú prísne zdravotné a bezpečnosťou kritériá. A rozvaliť sa v takom vaku a zažiť pocit úplného uvoľnenia je na nezaplatenie. Keďže sa jednoducho prispôsobí tvaru Vášho tela, môžete naplno relaxovať, alebo pohodlne pracovať bez nadmerného namáhania chrbtice a jej svalstva. Rešpektujú anatómiu a relaxovanie v nich je príjemné a tiež zdravé. Kto chce pohodlie skutočne na mieru, ten zvolí moderný variant odpočinkového nábytku. Sedací vak pre deti slúžia tiež ako hračka, ktorej podobu si môžu tvarovať podľa svojej fantázie a predstavivosti. Na svoje prídu aj zvieratá, pre ktoré existuje široký výber takýchto lôžok prispôsobených všetkým veľkostiam a plemenám.

Vaky sa jednoducho čistia - stači rozopnúť zips na obale a celý obal vyzliecť a vyprať. Vnútorný obal zabraní úniku polystyrénových guličiek pri poškodení vonkajšieho obalu. V ponuke máme modely v rôznych veľkostiach a tvaroch od malých XS až po mega veľké XXXL. Môžete si zvoliť napríklad tvar hrušky, vankúša, gule atď. Ponúkame dokonca aj nadrozmerné kusy, na ktoré sa zmestia dvaja dospelí. Vonkajší obal sedacieho vrecia sa vyrába z kože, ekokože, nylonu, bavlny a ďalších materiálov. Nylon je praktický z niekoľkých dôvodov. Keď je potreba vyprať vonkajší obal, nie je potreba vysypávať vonkajšej obsah. Najpraktickejšie sú materiály, ktoré sú ľahko umývateľné, ľahko sa neprošoupou a niečo vydrží. Všetky typy sú dostupné v rôznych materiáloch od klasickej ekokože (koženka), cez plyš alebo mikrofázu, ktoré sú príjemne hrejivé, až po polyester, ktorý vydrží aj tvrdšie zaobchádzanie a nedržia sa na ňom zvieracie chlpy. Dokonca sú k dispozícii aj nepremokavé (vodeodolné) sedacie vaky do exteriéru. A k tomu nespočetné množstvo vzorov a farieb, z ktorých si určite vyberiete v našom vzorkovníku v žiarivých farbách s jasným vzorom.

Pre deti v ponuke farebné vaky v tvare lopty či s motívmi zvieratka. Doprajte si pohodlie so sedacím vakom TAKOY!
Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info
x