Kontakt: dostupnosť, dodanie, objednávky, ... +421 948 886 011

Dizajnové stoličky

Položky 1 - 60 z 75

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 1 - 60 z 75

na stránke

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Naše dizajnové stoličky sú ideálnou kombináciou krásy a kvality snúbenej s praktickosťou a spoľahlivosťou.

Dizajn stoličiek Takoydesign je opvlyvnený vlnou dnešných moderných nábytkových dizajnérov. Pôvod týchto návrhov však siaha ešte do obdobia architektonického a dizajnového štýlu zvaného fukncionalizmus, ktorého vrcholným obdobím bol začiatok 20. storočia. V nasledujúcom období funkcionalizmus strácal na popularite a význame, avšak v posledných rokoch zažíva renesanciu, opäť sa teší veľkému záujmu a inšpiráciu v ňom nachádzajú mnohí svetoví dizajnéri.

Dizajnové stoličky z našej ponuky sú teda súčasťou tohto trendu, ktorý posúva hranice inovácie a určuje nové štandardy pre dizajn v kombinácii s užitočnosťou. Napriek jeho pomerne krátkej existencii na trhu sa mu však podarilo zaujať na celom svete a so stoličkami tohto štýlu sa môžete stretnúť v kaviarniach, kanceláriách ale aj v televízií pri predvolebných diskusiách.

Ich minimalistický dizajn je totiž vhodný jednak do dizajnovo konzervatívneho prostredia, kde je potrebné, aby jednotlivé elementy ladili a "nekričali" , hodia sa ale aj do moderných, experimentálnych priestorov. Tieto dizajnové stoličky sú teda akýmsi mostom medzi najmodernejšími trendmi a tradičným, klasickým dizajnom.

Materiál sedáku je vyrobený z ľahkého, odolného a pružného plastu.

Nízku hmotnosť našich stoličiek oceníte v priestoroch, kde sa s nábytkom často manipuluje, ako sú kaviarne, reštaurácie, alebo konferenčné miestnosti. Vysoká odolnosť je samozrejmosťou, na ktorú myslíte pri výbere každého kusu nábytku, stoličky nevynímajúc. 

Sedáky sú tvarované nie iba s prihliadaním na estetické princípy, ale naše dizajnové stoličky sú vďaka ideálnemu zaobleniu na sedacej, ako aj na opierkovej časti, vhodné aj do kancelárie na celodenné sedenie. O vašu chrbticu bude s našimi stoličkami postarané.

Pokiaľ ide o nohy dizajnových stoličiek Takoydesign, väčšina modelov má nohy vyrobené z dreva a namorené do viacerých odtieňov, konkrétne buk, dub, alebo „walnut“, teda orech. Okrem drevených nôh majú naše stoličky aj kovové nohy, čo vytvára tzv. chrómovaný efekt, ktorý je charakteristický najmä pre dizajn stoličiek z čias funkcionalizmu. 

Medzi špeciálne produkty patria dizajnové stoličky s hojdacou podnožou. Spojením efektnej hojdacej podnože a inovatívnej škrupiny vznikla stolička, podobná hojdaciemu kreslu, ktorá bude zdobiť každý interiér.

Celkovou filozofiou našich stoličiek je teda ponuka kvalitného, odolného produktu, ľahkého na manipuláciu, s ohľadom na vaše zdravie a chrbticu. Kombinácia týchto vlastnosti doplnená moderným, inovatívnym dizajnom tak vytvára univerzálnu stoličku vhodnú pre každého a do každého priestoru.  

 
Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info
x